Lublanka2019-01-30T16:38:24+00:00

Project Description

lublanka-flp-tlo

Lublanka

Lubisz nabiał i doceniasz jego naturalny smak?

Ser biały Lublanka to wyśmienite uzupełnienie każdego posiłku – od smacznej przekąski, przez udane śniadanie, po smaczny obiad.

Zostań jedną ze 100 osób, które wezmą udział w tym projekcie – otrzymaj zupełnie za darmo produkty z rodziny marki Lublanka (producent OSM Bychawa).

Twoje zadanie w projekcie:

  •     odbierz zestaw ze wskazanego sklepu w mieście Lublin, wypróbuj i podziel się swoją opinią,
  •     przekaż innym informacje o tradycyjnych produktach marki Lublanka (OSM Bychawa) i przeprowadź badanie opinii wśród najbliższych,
  •     zamieść ciekawą, kreatywną relację z udziału w projekcie na swoich profilach społecznościowych z hashtagami: #smakLublanki #serbialyzBychawy #maslozBychawy #foodLABpeople 
  • Twaróg-ziołowy-klinek-tradycyjny2
  • Twaróg-półtłusty-klinek-tradycyjny2
  • Osełka-z-Bychawy-2
1603, 2018

Najlepsze śniadanie to #smakLublanki

Ze szczypiorkiem? A może z solą? Na pewno z pysznym, świeżym i chrupiącym chlebkiem. Testujemy pyszne jedzenie z OSM Bychawa – czyli to, co lubimy najbardziej.

1. Dzień dobry, cześć i czołem!

Jeśli dostałeś wiadomość, że to właśnie Ty będziesz testował za darmo trzy wyśmienite produkty Lublanki, to nie zwlekaj dłużej – szykuj się na zakupy. Wybierz to, z czym najbardziej lubisz jeść masło, twaróg Klinek lub twaróg Klinek z dodatkiem ziół. Pamiętaj – gotowanie to najlepsza zabawa. Wykorzystaj właśnie ten czas, by poszaleć w kuchni.

2. Nie zapomnij o najważniejszym – odbierz paczkę

Z pewnością w mailu uprawniającym Cię do wzięcia udziału w testowaniu, otrzymałeś dokładną instrukcję do odbioru paczki. Koniecznie sprawdź, czy produkty są odpowiednio zabezpieczone i czy podczas transportu nic im się nie stało.

3. Podziel się swoją opinią nie tylko z nami

Po testowaniu przychodzi czas na wyrażenie opinii o produkcie. Postanowiłeś podzielić się smakami Lublanki z bliskimi bądź znajomymi? Fantastycznie! Koniecznie zaznacz to w ankiecie i daj znać, czy wszystkim smakowało. Dziel się opinią w mediach społecznościowych. Zamieść kreatywną relację z testowania produktów Lublanki na Facebooku, Instagramie, itp.. Nie zapomnij o otagowaniu postów: #smakLublanki #serbialyzBychawy #maslozBychawy #foodLABpeople

Smacznego!

#smaklublanki

Zobacz