Pamiętasz o odpoczynku? Work balance – life balance!

Nie jest tajemnicą, że wszyscy jesteśmy zabiegani. W codziennej rutynie zapominamy o zachowaniu równowagi między życiem zawodowym a regeneracją organizmu. To pierwszy błąd skutkujący niepowodzeniami w życiu prywatnym i zawodowym. Czas to zmienić!

Badania Confidence Index,  które przeprowadziła firma rekrutacyjna Michael Page są jasne – Polacy w klasyfikacji work life balance, zajmują jedną z ostatnich pozycji na liście.

Warto pamiętać, że brak równowagi między pracą a życiem osobistym niekorzystnie wpływa na nasze zdrowie. To obecnie jeden z najbardziej aktualnych problemów społecznych, z którym warto walczyć!

Naszą odpowiedzią na problematykę work life balance jest wykorzystanie trendów na wypoczynek za miastem. Urokliwe hoteliki i pensjonaty kuszą ofertami dla zapracowanych. Lokalne specjały dają gwarancję, że na stole znajdują się produkty świeże, zdrowe i smaczne. A to dopiero początek atrakcji…

dworek2
dworek3

Dla fanów tradycyjnych gorących kąpieli w wannie mamy alternatywę. Jest nią kąpiel w bali na świeżym powietrzu. Okres jesienny nie stanowi żadnej przeszkody. To prawdziwe spa w środku lasu. Dlaczego warto? Ponieważ kąpiel w bali działa rozgrzewająco i odprężająco. Taka rozrywka pozytywnie wpływa na serce i układ krążenia. Jest doskonałym rozwiązaniem dla osób mających kłopoty z kręgosłupem. Działa także kojąco przy nerwobólach i wycisza stres po ciężkim dniu.

Jakie atrakcje warto rozważyć? W sezonie letnim wycieczkę rowerową lub kajaki. Zimą polecamy spacery, kuligi czy ogniska. Fani zwierząt mogą pojeździć konno lub wybrać się na wędrówkę z psem.

Na naszym fanpage’u znajdziecie konkurs, gdzie wspólnie z Dworkiem nad Wieprzem zapraszamy was na wyjątkowy weekend. Do wygrania nocleg, relaksująca kąpiel w bali na świeżym powietrzu, a także kolacje i rabaty do -50% na nocleg!

Informacje znajdziecie tu:

Tu znajdziesz konkurs

A jeśli wygrasz pojedziesz tu

2019-01-14T14:35:57+00:00