Korzyści dla influencerów2018-09-26T13:13:11+00:00
korzysci dla influencerów

Korzyści dla influencerów

Chcesz mieć realny wpływ na produkty dostępne na rynku? Lubisz testować nowości i dzielić się swoją opinią? Jeśli tak, dołącz do społeczności testLAB people. Stań się pionierem produktów oferowanych przez najróżniejsze marki. Masz niepowtarzalną szansę wpływać na rynek i zmieniać go! Zostań influencerem i zupełnie bezpłatnie testuj, smakuj, korzystaj i decyduj. W testLab people czekamy właśnie na Ciebie!

To w tym miejscu liczy się Twój głos!

Jako influencer-ambasador otrzymasz do przetestowania pełnowartościowe produkty. Po zakończeniu projektu Twoim zdaniem jest przesłanie nam swojej opinii na temat testowanego produktu. Po stronie zespołu testLAB people leży przekazanie Twoich sugestii do firmy, której produkty testowałeś. Proste prawda?

Influencerzy testLAB people jako pierwsi będą mogli skorzystać z nowości produktowych na rynku i przetestować je zupełnie za darmo. Influencerzy-ambasadorzy to eksperci, którzy kształtują  postawy konsumenckie i mają bezpośredni wpływ na nadchodzące trendy. Podziel się z nami swoją opinią i zostań TOP influencerem. Dzięki temu zyskasz możliwość testowania produktów premium. Nowe auto na weekend do przetestowania? Brzmi super! Z nami to możliwe.

Twój głos może być decydujący, być może właśnie dzięki Tobie powstaną nowe trendy rynkowe. Dzięki społeczności testLAB people możesz stać się prawdziwym liderem opinii. Podejmij wyzwanie już dziś!

Jesteś na to gotów?

ZAREJESTRUJ SIĘ!