Korzyści dla firm2018-09-26T12:31:18+00:00
korzysci dla biznesu

Korzyści dla firm

testLAB people to innowacyjny model biznesowy, który pozwala na wprowadzenie w struktury Twojej firmy naturalnych influencerów-testerów. Tworzymy sieć konsumencką, która jako pierwsza przetestuje Twoje produkty, podzieli się swoją opinią oraz opinią rodziny i przyjaciół. Dotrzesz bezpośrednio do rynku, zbierając informacje na temat nowego produktu lub zweryfikujesz już istniejący.

Dzięki tej wiedzy zminimalizujesz koszty i ryzyko wprowadzania nowych produktów jednocześnie zwiększając ich jakość. Chcesz wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich konsumentów? testLab poeople pomoże Ci zrealizować ten plan. Konsumenci sami opowiedzą Ci o swoich oczekiwaniach!

Razem zbudujemy naturalną sieć influencerów dla Twojej marki i produktów.

Dzięki testLAB people dotrzemy do naturalnych influencerów i zbierzemy od nich niezbędne informacje, tak aby na koniec przygotować skuteczne rozwiązania dla Twojej firmy.

Tego typu usług jeszcze nikt nie oferował na polskim i zagranicznym rynku! Jesteśmy pionierami w dziedzinie kompleksowej promocji produktu i marki. Działamy nie tylko w Polsce, ale także w Europie.

Chcesz wprowadzać swój produkt na rynek w UK? Nic prostszego! Będziemy Twoim przewodnikiem na rynkach zagranicznych i tropicielem skutecznej komunikacji z klientem. Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się!